Naš tim

Članovi tima

Аутоматски нацрт

Vera Bukilić Radusin

Administrativni poslovi vera@mis.org.rs
Аутоматски нацрт

Tanja Petrović

Izvršna direktorka tanja@mis.org.rs

Dušica Trnavac Bogdanović

Projektna menadžerka dusica@mis.org.rs
Аутоматски нацрт

Bojan Beronja

Placement officer bojan@mis.org.rs

Milka Gvozdenović

Koordinatorka ekološkog programa milka@mis.org.rs

Jelena Ristić Beronja

Koordinatorka Volonterskog Servisa Srbije j.ristic@mis.org.rs
Аутоматски нацрт

Jelena Mićić

Koordinatorka lena.micic@mis.org.rs

Milica Milić

Koordinatorka razmene volontera milica@mis.org.rs
Аутоматски нацрт

novi kolega :D
Аутоматски нацрт

nova koleginica :D
Аутоматски нацрт

novi kolega :D

Aleksandar Ristić

Predsednik Upravnog odbora MIS upravniodbor@mis.org.rs
Аутоматски нацрт

Aleksandar S. Petrović

Član Upravnog odbora MIS upravniodbor@mis.org.rs

Nikola Božić

Član Upravnog odbora MIS upravniodbor@mis.org.rs

Tijana Ljubenović

Članica Upravnog odbora MIS tijana@mis.org.rs

Natalija Radivojević

Članica Upravnog odbora MIS upravniodbor@mis.org.rs